Formula 1

Crew Event olarak biz, her bir organizasyon türü için planlama ekibimizle birlikte en ince detaylara dikkat ederek organizasyon planlaması yapmaktayız. Teknoloji ve mühendislik alanında sürekli olarak yeniliklerin yapıldığı bir platformla marka algınızı güçlendirip tüketicilerinize olumlu bir izlenim bırakmanıza yardımcı oluruz. Hız, tutku ve heyecanın buluşma noktasında, tutku dolu rekabetle sürücü ve takım deneyimini yaşayabilirsiniz.

Hız, Tutku ve Heyecanın Buluşma Noktası

Heyecan verici motor sporları dünyasında Crew Event olarak bizler etkinliğimizle hız, tutku ve heyecanın doruk noktasını temsil etmekteyiz. Dünyanın dört bir yanından milyonlarca hayranı büyülediğimiz bu etkinliğimizle sadece bir yarış değil aynı zamanda teknolojinin ve mühendisliğin sınırlarını zorlayan bir platform olarak da kabul edilmekteyiz.

Tutku ve Rekabet

Formula 1 yarışlarımızla hızlı ve teknolojik yarış arabalarının mücadelesine ev sahipliği yapmaktayız. Araçlarımızla saatte yüzlerce kilometre hıza ulaşarak yarış pistlerinde nefes kesici bir performans sergiletiriz. Yarış etkinliğimizde hız ve teknolojiyi sunmamızın yanında aynı zamanda tutku dolu bir rekabeti de bünyemizde barındırırız. 

Sürücü ve Takım Deneyimi

Dünya çapındaki iyi sürücüler, her yarışta birinci olmak için kıyasıya mücadele ederken bu rekabetin hem sürücüler arasında olmasına hem de takımlar arasında yaşanmasına da olanak tanırız. Her an her şeyin değişebileceği arenamızda gerçekleşen bu rekabetlerle Formula 1 yarışları etkinliğimizi bir tutku haline getiririz.

Doğum günleri, okul etkinlikleri ya da kurumsal etkinlikler fark etmeksizin birçok organizasyon türünde animasyon hizmetleri tercih edilebilir. Bu hizmetler tiyatro alanında veya çocuk gelişimi alanında eğitim almış alanında uzman kişiler tarafından verilmektedir.

Profesyonel ve güler yüzlü animatörler organizasyon süresi boyunca çocuklarla yakından ilgilenerek keyifli vakit geçirmelerini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra çocukların gelişimine yönelik eğlenceli aktiviteler düzenleyerek eğlenmelerine ek olarak verimli vakit geçirmelerini de sağlamaktadır.

Crew Event organizasyon firması olarak tiyatro ve çocuk gelişimi alanında eğitim almış, profesyonel animatörlerle çalışarak organizasyon sürecini minikler için en keyifli hale getirmekteyiz.

portuma2