Elektronik ve Mekanik Oyunlar

Langırt, boks makinası, air hokey ve masa tenisi gibi elektronik ve mekanik oyunlar hem çeşitli organizasyonlarda hem de şirket ya da alışveriş merkezi gibi alanlarda sıklıkla tercih edilen ekipmanlar arasında yer alıyor. Bilhassa festival ve konser gibi etkinliklerde bu tip oyun ekipmanları gelen misafirlerin daha keyifli vakit geçirmesine olanak sağlıyor.

Öte yandan çeşitli işletmelerde de kullanılabilen bu oyun ekipmanları sayesinde işletme çalışanlarının molalar esnasında stres atabilecekleri ve molalarını daha verimli bir şekilde geçirebilecekleri alanlar oluşturulabilir. Ek olarak kafe, restoran ya da çeşitli eğlence mekanlarında bulunan elektronik ve mekanik oyunlar gelen misafirlerin daha eğlenceli vakit geçirmesine olanak sağlamaktadır.

Crew Event organizasyon firması olarak işletmenize değer katacak oyun ekipmanları çözümlerini sizlere sunmaktayız. Ürünlerin satışından kurulum ve montaj aşamasına kadar ihtiyaç duyduğunuz her alanda sizlere aradığınız profesyonel desteği sağlıyoruz.

Elektronik ve Mekanik Oyun Hizmetleri

Elektronik ve mekanik oyunlar çok çeşitli hizmetleri kapsamaktadır. Bu oyun ekipmanları çeşitli festival ve toplu etkinliklerde gelen misafirlerin organizasyon sürecini eğlenceli bir şekilde geçirmesi için tercih edilebilir.

Bunun yanı sıra şirketler, kafeler ya da benzer işletmelerde de sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle kurumsal şirketlerde mola alanlarında bulunan elektronik ve mekanik oyunlar şirket çalışanlarının mola süreçlerinde deşarj olabilmeleri için etkilidir. Kurumsal işletmelerde çalışanlara yönelik şekilde hazırlanan mola alanları hem çalışan motivasyonunu arttırmakta ve hem de işletmenize değer katmaktadır.

Crew Event organizasyon firması olarak işletmenize değer katacak çözümleri sizlere sağlamaktayız. Air hokey, elektronik basketbol, masa tenisi, boks makinası, langırt ve daha pek çok tipte oyun ekipmanını sizlere sunmaktayız.

Air Hockey

Boks Makinesi

Elektronik Basket

Masa Langırtı

Masa Tenisi