Şişme Oyun Alanları

Crew Event organizsyon ekibi olarak sünnet, doğum günü ya da benzeri organizasyonlar esnasında çocukların keyifli vakit geçirmesi için şişme oyun alanları hizmeti sağlamaktayız. Organizasyon süreci boyunca oldukça şişme dev kaydıraklar ya da balon evlerle çocuklarınızın eğlence dolu bir gün geçirmesi için profesyonel hizmet sunuyoruz.

Sağladığımız şişme oyun alanları hizmetleri sayesinde çocukların organizasyon sürecini en verimli şekilde geçirmesini sağlıyoruz. Balon evler, şişme trambolinler, şişme kaydıraklar ve daha pek çok şişme balon ekipmanı sayesinde gün boyunca eğlenirken bir yandan da enerjilerini deşarj edebilecekleri keyifli bir ortam kurmaktayız.

Şişme Oyun Alanları Hizmetleri

Şişme oyun alanları doğum günleri, tiyatro etkinlikleri ya da Ramazan eğlenceleri gibi özellikle çocuklara yönelik organizasyonlarda sunulması gereken hizmetler arasında yer alıyor. Devasa büyüklüğe ulaşabilen şişme balon ekipmanları sayesinde organizasyon sürecini keyifli ve verimli bir şekilde geçirmeniz mümkün.

Crew Event organizasyon ailesi olarak organizasyonunuza katılan misafirlerinizin mutlu ayrılmasını sağlayacak çözümleri sizlere sunmaktayız. Salto trambolin, balon evler, zıpzıp ve şişme çizgi film karakterleri gibi çok sayıda ekipmanımız mevcut.

Ekipmanlarımız çocukların kullanımına uygun şekilde seçilmekte ve ekipman kurulumları alanında uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Sünnet düğününüz, doğum gününüz veya çocuk eğlencenizde herhangi bir problemle karşılaşmamanız için gerekli olan tüm desteği kusursuz ve profesyonel şekilde sağlamaktayız.

Siz de kaliteli ve şişme oyun alanlarımızdan faydalanmak için bizimle iletişime geçin! Çocuklarınızın ve çocuklarınızın arkadaşlarının mükemmel bir gün geçirmesi için ihtiyaç duyacağınız şişme oyun alanları çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Evet, Crew Event olarak sunmuş olduğumuz şişme oyun alanları, çocukların güvenliği düşünülerek tasarlanmıştır. Kullandığımız tüm ekipmanlar düzenli olarak denetlenir ve bakımı yapılır. Güvenliğiniz ve eğlenceniz için her detaya özen gösteriyoruz.

Kurulum yapılacak şişme oyun alanının büyüklüğüne bağlı olarak gerekli alan değişiklik gösterebilir. Organizasyonunuz için seçeceğiniz şişme oyun alanının boyutlarına göre size en uygun çözümü önermek için organizasyon öncesi yer keşfi yapabiliriz. Böylece en uygun ekipman seçimini birlikte yapabiliriz.

Kiralama süresi ve fiyatlandırma, tercih edilen şişme oyun alanının büyüklüğüne, kiralama süresinin uzunluğuna ve etkinliğin yapılacağı lokasyona göre değişkenlik göstermektedir. Detaylı fiyat bilgisi ve kiralama koşulları için bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun çözümler sunmak için buradayız.

Puf Gol Oyunu

Labirent Kalesi

Korsan Gemisi

Fil ve Arkadaşları

Mickey Mouse Zıpzıp

Hayvanlar Alemi

Oyun Bahçesi

Zıplayan Toplar

Kovboy Oyun Parkı

Eğlenceli Şato

Voleybol-Basketbol

Nuh'un Gemisi

Yumruk Duvarı

Olimpik Parkur

Sünger Bob

Sumo Güreşi

Tırmanma Duvarı

Şatolu Kaydırak

Trambolin

Tırmanma Piramidi

Şekerci Oyun Parkı

Kapalı Canlı Langırt

Şut Becerisi

Şişme Dart

Futbol Dart

Korsan Evi

Jurasic Kaydırak

Tırtıl Kaydırak

Alaaddin Kaydırak

Super Jumper

Şişme Ayak Bilardosu

Dino Kaydırak

Korsan Kaydırak

Saray Zıpzıp

Engelli Parkur

At Yarışı ve Mini Bowling

Aslan Zıpzıp

Kulübe Zıpzıp

Zıpla Yapış

Ahtapot Çadır

Çocuk Adası

Ayak Bil. (Kapalı Mekan)

Basketbol (2'li)

Alaaddin Zıpzıp

Saray Kaydırak

Tavşan Zıpzıp

Top Havuzu

Denge Oyunu

Bungee Run

Canlı Langırt

Penaltı Kalesi

Gladyatör

Jump Shot

Patato Game

Kapı Takı