Karnaval Yiyecekleri

Karnaval yiyecekleri organizasyonları keyifli hale getiren en önemli hizmetler arasında yer alıyor. Bilhassa çocukların yoğunlukta olduğu organizasyonlarda bu tip hizmetler organizasyon süresince çocukların çok daha keyifli vakit geçirmesine olanak sağlıyor.

Yalnızca çocukların değil, aynı zamanda organizasyona katılan yetişkinlerinde çocukluklarına dönmesini ve nostaljik bir gün yaşamalarını da sağlıyor. Rengarenk çadırlar ya da stantlarda sunulan karnaval yiyecekleri hem lezzetli hem eğlenceli bir ortam sunuyor.

Karnaval Yiyecekleri Hizmetleri

Karnaval yiyecekleri hizmetlerimiz arasında pamuk şekeri, patlamış mısır, elma şekeri, Osmanlı macunu, süt mısır ya da Osmanlı Şerbeti gibi yediden yetmişe herkes tarafından sevilen meşhur yiyecek ve içecekler bulunuyor. Bilhassa şekerli yiyecekler çocuklar tarafından çok sevilmekte ve organizasyon sürecinde eğlencelerini ikiye katlamaktadır.

Karnaval yiyecekleri hizmetleri sunulurken satış yapan personeller satışa sunulan yiyeceğin konseptine uygun şekilde giyiniyor. Osmanlı Şerbeti sunulurken Osmanlı döneminin geleneksel kostümleri kullanılmaktadır. Rengarenk kostümler ve güler yüzlü personellerimizle organizasyon boyunca keyifli vakit geçirmenizi sağlıyoruz.

Crew Event organizasyon ailesinin sizlere sunacağı karnaval yiyecekleri fırsatlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pamuk Şeker

Osmanlı Macunu

Maraş Dondurma

Osmanlı Türk Kahvesi

Elma Şekeri ve Gökkuşağı Şeker

Yayık Ayran

Şıracı ve Şerbetçi

Süt Mısır

Fresh Mısır