Photo Booth

Crew Event olarak sizlere kişiselleştirilmiş deneyimlerle dolu eğlenceli anılarınızı yaşamanıza ve sosyal medyada paylaşmanıza imkan sağlarız. Doğum günü partileri, düğünler, mezuniyet partileri, şirket etkinlikleri ve daha birçok özel etkinlik için mükemmel bir seçenek sunarız. Her türlü tema ve konsepte uyum sağlayabilir ve etkinliğinize unutulmaz bir dokunuş katabilirsiniz. Organizasyonlarımız için her şeyle ilgilenen deneyimli personellerimiz, kaliteli ekipman ve baskılarımızla sizin ve konuklarınızın eğlenmesine olanak tanırız.

Eğlence Dolu Anılar

Photobooth organizasyonumuzla etkinliğin havasını daha da eğlenceli hale getirmeye ve kostümler giyip fotoğraf makinesinin önünde arkadaşlarınızla poz vermenize olanak tanırız.  Bu fotoğraflar sayesinde etkinlik boyunca yaşadığınız anıları canlı tutup unutulmaz anlar oluşturabilirsiniz. Arka plan tasarımından fotoğraf baskılarına kadar her detayı özelleştirerek etkinliğinize kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşım

Photobooth fotoğraflarıyla, sosyal medya paylaşımlarınız için mükemmel bir seçenek olarak kullanabilirsiniz. Eğlenceli anlarınızdan oluşan tüm fotoğraflarınızı, özel bir hashtag kullanarak bir araya getirip sosyal medya platformlarında trend yapıp daha geniş bir kitleye duyurmanıza olanak tanırız. Ayrıca şirket logonuzu veya etkinliğin temasını fotoğraf şeritlerine ekleyerek unutulmaz bir izlenim bırakmanıza yardımcı oluruz.