Ses, Sahne ve Işık Sistemleri

Düğün, konser, festival ya da doğum günü gibi organizasyonlarda ses, sahne ve ışık sistemlerinin kurulumu organizasyonun en önemli parçasını oluşturmakta. Gelen misafirlerin etkinlikten maksimum keyif alabilmesi için bu tip sistemlerin özenle kurulumunun yapılması gerekmektedir.

Özellikle büyük çaplı konser ve festival etkinliklerinde ses sistemlerinin en uygun şekilde kurulumunun yapılması sahne performansını etkileyen en önemli unsurlar arasında yer alır. Bunun yanı sıra sahne tasarımı da sahne performansının daha kaliteli ve dikkat çekici olması açısından önemlidir.

Ekipmanlarımız

  • Hoparlör
  • Mikrofon
  • Mikser
  • Işık Sistemleri
  • Truss
  • Sahne-podyum
  • Jeneratör

Ses, Sahne ve Işık Sistemleri Hizmetleri

Orkestranın maksimum verimle sahne performansı sergileyebilmesi için ses, sahne ve ışık sistemlerinin büyük bir titizlikle oluşturulması gerekiyor. Kurulum esnasında gerçekleşecek en ufak aksaklık doğrudan sahne performansına etki edebilmektedir. Bu nedenle ses sistemleri kurulurken kaliteli ekipmanlar tercih edilmeli ve alanında uzman personeller tarafından kurulumu sağlanmalı.

Bunun yanı sıra orkestranın yer alacağı sahnenin de göze hitap etmesi ve dikkat çekici bir tasarıma sahip olması gerekmektedir. Özenle tasarlanmış sahneler orkestra performansıyla bir araya geldiğinde dinleyicinin daha çok dikkatini çekmekte ve daha fazla eğlenmesini sağlamaktadır.

Öte yandan ışık sistemleri sahne performansının verimini arttıran ve dinleyicinin eğlencesini ikiye katlayan unsurlar arasında yer alır. Konser esnasında gerçekleştirilecek ışık gösterileri ve bunun yanı sıra sahne aydınlatmaları konser keyfini ikiye katlar.

Crew Event organizasyon ekibi olarak konser, festival ya da düğün gibi organizasyonlarda hem sahne performansınızı iki katına çıkaracak hem de gelen misafirlerin dilediğince eğlenebileceği ses, sahne ve ışık sistemlerini sizlere sunuyoruz.