Teknik Ekipman

Organizasyon süreçlerinin planlanmasında en önemli kısmı teknik ekipman hizmetleri oluşturuyor. Organizasyon konseptine göre değişiklik gösteren ekipman ihtiyaçlarına uygun şekilde doğru planlama yapılması sürecin daha verimli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi açısından oldukça önemli.

Bilhassa büyük çaplı organizasyonlar söz konusu olduğunda teknik ekipman planlaması daha da elzem bir hal alıyor. Düğün, konser, festival ya da kurumsal çaptaki organizasyonlar için masa, sandalye, çadır, konfeti makinası ve şemsiye gibi pek çok ekipman organizasyon süresince gelen misafirlerin konforlu hissetmesi açısından oldukça önemli.

Organizasyon konseptine ve organizasyona katılacak kişi sayısına göre belirlenen bu ekipmanlara ek olarak ambulans ve jeneratör gibi organizasyon süresince meydana gelebilecek aksaklıklara karşı önlem amaçlı ekipmanlar da bulunuyor.

Crew Event organizasyon firması olarak organizasyon öncesi ve organizasyon boyunca ihtiyaç duyacağınız bütün hizmetleri sizlere sağlamaktayız. Alanında uzman ekibimizle birlikte hem teknik ekipman hem de teknik destek ihtiyaçlarına kalıcı çözümler sunmaktayız.

Teknik Ekipman Hizmetleri

Teknik ekipman hizmetleri geniş bir çerçeveyi kapsamaktadır. Özellikle düğün veya davet benzeri büyük çaplı organizasyonlar söz konusu olduğunda başta masa ve sandalye olmak üzere çok sayıda ekipmana ihtiyaç duyulmaktadır. Kurumsal etkinlik, davet ve düğün gibi organizasyonlar için bu tip ekipmanları kişi sayısına uygun şekilde temin etmek önem arz etmektedir.

Crew Event organizasyon ekibi gerçekleşecek organizasyon öncesinde kişi sayısına uygun şekilde ekipman planlaması gerçekleştirmekte ve ekipmanları uygun şekilde temin etmektedir. Ekipmanların davet alanına yerleştirilmesi gibi çeşitli teknik destek hizmetlerini de sağlamaktadır.

Öte yandan bu tip kalabalık etkinliklerde misafirlerin yaşayabileceği sağlık problemleri ya da kazalara önlem olarak ambulans bulundurulması da zorunludur. Organizasyon ekibi buna uygun şekilde organizasyonun yapılacağı alanda ambulans bulundurmalıdır.

Crew Event organizasyon ailesi davetler, düğün, nişan ve festival gibi kalabalık organizasyonlarda gelen misafirlerin sorunsuz ve keyifli bir süreç geçirmesi için profesyonel destek sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz

  • Minder Kiralama
  • Madalya Temini
  • Jeneratör
  • Ambulans
  • Masa
  • Çadır
  • Sandalye
  • Şemsiye
  • Konfeti Makinesi