Takım Oyunları

Takım oyunları özellikle kurumsal şirketlerin hafta sonu organizasyonları için tercih ettiği etkinlikler arasında yer alıyor. Çalışanların hem motivasyonlarının artması hem de ekip bağlarının güçlenmesi açısından hafta sonu organizasyonlarında gerçekleştirilen takım oyunları oldukça etkili.

Kurumsal şirketiniz için hafta sonu düzenleyeceğiniz piknik etkinliklerinde açık alanlarda gerçekleştirilebilecek çok sayıda takım aktivitesi bulunuyor. Bu aktiviteler oldukça eğlenceli olmasının yanı sıra çalışanların stres atmasını ve deşarj olmasını da sağlıyor.

Çalışanlarınıza değer verdiğinizi gösteren bu tip etkinlikler sayesinde personellerinizin şirketinize olan aidiyetini de arttırmanız sağlanıyor. Öte yandan şirket içinde bulunan departmanlar arasında düzenlenebilecek bu etkinlikler sayesinde çalışanların kendi içerisindeki ekip bağlarının güçlenmesi de sağlanmaktadır.

Crew Event organizasyon firması olarak kurumsal şirketiniz için hafta sonları birbirinden eğlenceli aktivitelerle dolu etkinlik planlamalarını sizlere sunmaktayız. Etkinlikler için gerekli olan alanı, ekipmanları ve ekstra tüm ihtiyaçlarınızı kusursuz bir şekilde karşılamakta ve keyifli bir hafta sonu geçirmenizi sağlamaktayız.

Piknik Organizasyonları

Şirketler tarafından gerçekleştirilen bu gibi etkinlikler çalışan motivasyonunu arttırmanın yanı sıra ekip çalışması, cinsiyet eşitliği ve İSG gibi konularda farkındalık oluşturulması açısından da önemlidir. Bilhassa çalışanlar arasında iş dışında iletişim sağlanarak ekip bilincinin geliştirilmesi amaçlanır.

Bu bağlamda hafta sonu gerçekleştirilen piknik organizasyonlarında halat çekme, dev jenga, twister ve yürüyen yol gibi eğlenceli takım oyunları oldukça etkilidir. Bu tip oyunlar sayesinde keyifli bir gün geçirmenin yanı sıra ekip çalışmasının yüksek olduğu aktiviteler de gerçekleştirilmiş olur.

Crew Event organizasyon firması olarak kurumsal kimliğinize değer katacak çözümleri sizlere sunmaktayız. Çalışma arkadaşlarınızın eğlence dolu bir gün geçirmesi için gerekli tüm hizmetleri sizlere profesyonel şekilde sağlamaktayız.

Takım oyunları için gerekli olan tüm ekipman desteğini sizlere sunmakta ve organizasyon süresi boyunca güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla birlikte gününüzü en verimli ve keyifli şekilde geçirebilmeniz için özveriyle çalışmaktayız. Sizler de profesyonel hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz!

Mini Futbol

Kasa Yürüyüşü

Mumyalama

Halat Çekme Yarışı

Çuval Yarışı

Sulu Pantolon

Yürüyen Yol

Dengede Şapka

Kavanoza Top Atma

Koca Ayak

Halka Atışı

Dev Jenga