Mini Golf Oyunları

Mini golf oyunları hem açık alanlarda hem de kapalı alanlarda bulunabilen aktivite alanları arasında yer alıyor. Kurumsal şirketler, tatil köyleri, oteller ya da kısa süreli organizasyonlar için mini golf sahaları kurularak çocukların ve yetişkinlerin keyifli vakit geçirmesi sağlanabilir.

Özellikle kısıtlı alana sahip yerlere kolaylıkla kurulabilen mini golf sahaları iklim koşullarına ve çevre şartlarına dayanıklı olması nedeniyle uzun ömürlü kullanım da sağlamaktadır. Farklı model ve çeşitlerde bulunan montajlanabilir sahalarla farklı çeşitlerde mini golf oyunları oynamak mümkün.

Crew Event organizasyon ekibi olarak farklı çeşitlerde mini golf sahaları kurarak keyifli vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübemizle işletmenize değer katacak ve misafirlerinizin eğlenceli aktiviteler gerçekleştirebileceği çözümleri sizlere sunmaktayız.

Mini Golf Oyunları Hizmetleri

Mini golf oyunları her yaş kesimine hitap eden oldukça eğlenceli aktiviteler arasında yer alıyor. Açık veya kapalı alanlara kurulabilen farklı çeşitte mini golf oyun sahaları bulunuyor. Farklı modellere sahip platformlar sayesinde oldukça eğlenceli golf oyunları oynamak mümkün.

6’lı mini golf sahası sunduğumuz platform hizmetleri arasında yer alıyor. Her biri farklı modele sahip 6 farklı mini golf sahası ile farklı tipteki golf oyunlarını oynamak mümkün. Montajlanabilir olan bu golf sahası istenilen alana kolayca kurulabiliyor.

Pool golf sahası sunduğumuz diğer hizmetlerden bir tanesi. Tek bir adet platformdan oluşan pool golf sahası Amerikan bilardo oyununun golf ekipmanlarıyla oynan bir versiyonu. Oldukça keyifli bir oyun olan pool golf sahası platformu kolay kurulabilir olması ve uzun ömürlü kullanılabilir olması nedeniyle pek çok kişi tarafından tercih ediliyor.

Mini golf oyunları seçenekleri arasında basketbol golf sahası da yer almakta. İki parçadan oluşan basket golf platformunun bir platformu mini basketbol potasından oluşuyor. Diğer parçası ise eğimli bir yapıya sahip. Montajlanabilir bir yapıdadır ve açık alanlarda kullanıma elverişlidir.

6'lı Mini Golf Sahası

Pool Golf Sahası

Basket Golf Sahası

Dev Satranç